Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Inicjatywa „Nestlé needs YOUth” najlepszym programem społecznej odpowiedzialności biznesu w konkursie „European HR Excellence Award”
W międzynarodowym konkursie „European HR Excellence Award” inicjatywę „Nestlé needs YOUth” uznano za najlepszy program społecznej odpowiedzialności biznesu w Europie. Ogłoszenie wyników odbyło się 22 marca br. podczas uroczystej gali w Berlinie.

European HR Excellence Awards to nagrody przyznawane organizacjom i zespołom ds. HR, które wdrażają innowacyjne i przemyślane strategie oraz praktyki, mające na celu rozwiązanie współczesnych wyzwań związanych z zasobami ludzkimi. Globalną Inicjatywę Na Rzecz Zatrudniania Ludzi Młodych „Nestlé needs YOUth” uznano za program najbardziej zorientowany na przyszłość w zakresie zarządzania personelem w Europie.

Nestlé realizuje wiele działań, by pomóc młodym na rynku pracy, stwarzając im możliwości zatrudnienia, szkoleń i rozwoju. Firma zobowiązała się, że w ramach Globalnej Inicjatywy Na Rzecz Zatrudniania Ludzi Młodych do 2020 roku stworzy 35 000 nowych szans zatrudnienia, włącznie z 15 000 ofert staży i praktyk dla młodych w Europie, na Bliskim Wschodzie i Afryce Północnej. W ten sposób firma chce wspierać młodych w rozwijaniu swoich umiejętności i tym samym ułatwia im znalezienie pracy. Dotychczas, od 2014 roku, Nestlé zaoferowało łącznie aż 32 000 szans zatrudnienia oraz praktyk i staży  w Europie, przekraczając w ten sposób początkowy cel inicjatywy, czyli 20 000.

Zobacz, jak wygląda jeden dzień z życia praktykanta Nestlé: https://youtu.be/K-B9ahlC2qU


W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

 

Edyta Iroko

Koordynator ds. Mediów

Email: edyta.iroko@pl.nestle.com

Telefon: +48 22 607 32 54

Mobile: +48 600 204 870

 

Daria Grzesiek
Account Executive
Email: d.grzesiek@partnersi.com.pl
Telefon: 22 858 74 58 ext. 30

 

O Nestlé

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia, zdrowia i dobrego samopoczucia z portfolio ponad 1500 produktów i prawie 90 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Firma zatrudnia aktualnie 4500 pracowników w 8 lokalizacjach. W 2015 roku sprzedaż Nestlé w Polsce osiągnęła ponad 3 mld zł.


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij